Підсумки проведення
XІІІ Міжнародного конкурсу еколого-оздоровчої спрямованості
«Метелики – німий шедевр природи»
Додаток 1 до наказу ХРЕТЦум
№ 15 від 24.02.2020р.
Список переможців І-го районного (заочного) етапу
ХІІІ Міжнародного екологічного конкурсу
„ Метелики – німий шедевр природи ”
для нагородження грамотою відділу освіти
Хустської РДА
за I місце
В номінації „Якби не було метеликів, то поети їх вигадали би”:
Довганич Ганна, 13 років „Сонячний метелик”, Золотарівська ЗОШ І-ІІІст., гурток „Пішохідний туризм”, керівник Малета Наталія Миколаївна;
В номінації „Одягнена метеликом”:
Мороз Антоніна, 11 років, „Барви України”, Березівська ЗОШ І-ІІІст., керівник Тегза Марина Василівна.
В Номінації „Екологічна сумка з мотивом метелика”:
Триндохір Ярина, 11 років „Метелик –Україна – це небо голубе і поле золоте”, Ізянська ЗОШ І-ІІІст., керівник Мікловш Лариса Павлівна;
В номінації „Хай метелик на хвилинку сяде на віконці”:
Сабадош Андрій ,11 років, „Хай метелик на хвилинку сяде на віконці”, Сокирницька ЗОШ І-ІІІст., керівник Монич Олена Іванівна
В Номінації „Танок метелика над весняною лукою”:
Гернешій Ангеліна, 10 років, „Танок метелика над весняною лукою”, Липовецька ЗОШ І-ІІІст. керівник Томищ Оксана Василівна.
В Номінації „Симетрія та романтизм у метелику зачаровані ”:
Триндохір Ярина, 11 років, „Веселковий метелик”, Ізянська ЗОШ І-ІІІст., керівник Мікловш Лариса Павлівна.
В Номінації „Метелик-ефемерна краса”:
Бонь Богдан, 8 років „Метелик”, ХРЕТЦ гурток „Природа рідного краю”, керівник Шуста Олеся Володимирівна.
В Номінації „ Один день з життя метелика ”:
Попадинець Вадим, 13 років, „Один день з життя метелика”, Боронявська ЗОШ І-ІІІст., керівник Попадинець Оксана Йосипівна.
Додаток 2 до наказу ХРЕТЦум
№ 15 від 24.02.2020р.
Список переможців І-го районного (заочного)етапу
ХІІІ Міжнародного екологічного конкурсу
„ Метелики – німий шедевр природи ”
для нагородження грамотою Хустського районного еколого-туристичного центру учнівської молоді
за ІІ та ІІІ місце
В номінації „Якби не було метеликів, то поети їх вигадали би”:
2 місце:
Попадинець Вадим, 13 років „Метелик – цінний шедевр природи”, Боронявська ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Попадинець Оксана Йосипівна;
Триндохір Ярина, 11 років, „Метеликова мрія”, Ізянська ЗОШ І-ІІІ ст, керівник Мікловш Лариса Павлівна;
3 місце:
Петечел Ангеліна, 12 років „Метелик”, Сокирницька ЗОШ І-ІІІст., керівник Монич Олена Іванівна;
Шкарампота Олександра 6 років, „Якби не було метеликів, то поети їх вигадали би”, Липовецька ЗОШ І-ІІІст., керівник Шкарампота Оксана Іванівна.
В номінації „Одягнена метеликом”:
2 місце:
Шимон Ніколіна, 13 років, „Аксесуар”, Сокирницька ЗОШ І-ІІІст., керівник Монич Олена Іванівна.
3 місце:
Калин Галина, 13 років, „Кулон і сережки”, ХРЕТЦ, гурток „Юні друзі природи”, керівник Продан Ірина Василівна.
В Номінації „Екологічна сумка з мотивом метелика”:
2 місце:
Рошинець Анастасія, 14 років „Екологічна сумка” з мотивом метелика, Сокирницька ЗОШ І-ІІІст., керівник Монич Олена Іванівна;
3 місце
Гернешій Анюта, 10 років „Еко-сумка”, Липовецька ЗОШ І-ІІІст., керівник Томищ Оксана Василівна;
Губаль Ельвіра,14 років „Еко-сумка”, Липовецька ЗОШ І-ІІІст., керівник ПлискаСвітлана Іванівна.
Галай Анастасія, 9 років, „ЕКО-сумка” ХРЕТЦ, гурток „ЮДП”, керівник Продан Ірина Василівна.
В Номінації „Танок метелика над весняною лукою”:
2 місце:
Драгула Анастасія, 9 років, „Танок метелика над весняною лукою”, Липовецька ЗОШ І-ІІІст., керівник Головка Ольга Василівна;
Гобан Олександра, 9 років, „Танок метелика над весняною лукою”, Липовецька ЗОШ І-ІІІст., керівник Головка Ольга Василівна;
Ревть Ніка, 8 років, „Метелик сувенір”, ХРЕТЦ, гурток „Українська народна вишивка”, керівник Даниш Тетяна Юріївна;
Вовчок Катерина, 8 років, „Весна прийшла”, ХРЕТЦ, гурток „Українська народна вишивка”, керівник Даниш Тетяна Юріївна.
3 місце :
Мороз Ангеліна, 11 років, „Метелики сріблястого неба”, Березівська ЗОШ І-ІІІст., керівник Тегза Марина Василівна.
В Номінації „Симетрія та романтизм у метелику зачаровані”:
2 місце:
Ковач Катерина, 14 років, „Князь темряви”, ХРЕТЦ, „Пішохідний туризм”, керівник Стець Віталіна Михайлівна;
Молнар Софія, 10 р., „Данаїда монах”, ХРЕТЦ, „Пішохідний туризм”, керівник Стець Віталіна Михайлівна.
3 місце:
Сабадош Андрій, 11 років, „Симетрія та романтизм у метелику зачаровані”, Сокирницька ЗОШ І-ІІІст., керівник Монич Олена Іванівна;
Калин Владислав, 9 років, „Метелик”, ХРЕТЦ, гурток „Природа рідного краю”, керівник Шуста Олеся Володимирівна.
В Номінації „Метелик-ефемерна краса”:
2 місце:
Головка Надія, 12 років, „Метелик-ефемерна краса”, Липовецька ЗОШ І-ІІІст., керівник Липчей Ольга Миколаївна.
3 місце:
Чепканич Яна, 14 років, „Метелик-ефемерна краса”, Сокирницька ЗОШ І-ІІІст., керівник Монич Олена Іванівна.
В Номінації „ Один день з життя метелика ”:
2 місце:
Чепканич Яна, 14 років, „Один день з життя метелика”, Сокирницька ЗОШ І-ІІІст., керівник Монич Олена Іванівна.