Заочний етап Всеукраїнського конкурсу "Земля - наш спільний дім"

Для участі в конкурсі запрошуються учнівські колективи екологічної просвіти закладів освіти у кількості 7 осіб: 6 учнів віком від 11 до 17 років, керівник колективу.

Відповідно до Положення про Всеукраїнський конкурс „Земля – наш спільний дім”, затвердженого наказом Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України від 14.05.2012 №573, командам-учасникам пропонується заздалегідь записати і розмістити на каналі Youtube або у хмарному середовищі (наприклад, GOOGLE Диск):

- відеоролик, який має демонструвати презентацію еколого-просвітницької та природоохоронної діяльності колективу (тривалість до 5 хвилин);

- відеозапис конкурсного виступу, в якому має бути розкрита тема заходу „Атака вірусів. Врятуй Планету” (тривалість до 20 хвилин).

Посилання на відеоматеріали із відкритим доступом надсилаються до 09 березня 2021 року на електронну адресу: zag.etc.khust@gmail.com або rayetc.khust@ukr.net (тема листа „Конкурс „Земля – наш спільний дім - 2021”).

Обов’язковою є заявка про участь, яка надсилається до 01 березня 2021 року на ці ж електронні адреси згідно з формою, що додається (Додаток). Також просимо Вас надіслати на нашу адресу сценарій виступу колективу (в електронному вигляді).

Детальна інформація: м. Хуст, вул. Карпатської Січі 13/15 – за тел.: 067-901-22-61 (Вербицька Надія Миколаївна – директор еколого-туристичного центру учнівської молоді Хустської міської ради).

Кiлькiсть переглядiв: 46