З метою виявлення та підтримки обдарованих і талановитих дітей, Еколого-туристичний центр учнівської молоді проводитиме районний етап Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку „Зоологічна галерея”.

Мета Конкурсу – виховання ціннісного ставлення до біорізноманіття свого регіону, активізація пізнавальної діяльності учнівської молоді до представників тваринного світу з різних зоогеографічних областей, розвиток образного мислення і емоційної чуйності, розкриття творчих здібностей та художнього смаку підростаючого покоління.

До участі в Конкурсі запрошуються учні 7–9 класів закладів загальної середньої освіти та вихованці закладів позашкільної освіти.

Конкурс проводиться в заочному форматі.

Кількість робіт від автора чи колективу – два малюнки (на першому – намалювати птахів або ссавців, які мешкають на території регіону; на другому – представників різних зоогеографічних областей світу). Формат малюнка – А 2 (1/2 ватмана).

Роботи учасників Конкурсу просимо надсилати до 18 березня 2021 року на адресу Еолого-туристичного центру учнівської молоді (90400; вул. Карпатської Січі, 13/15; м. Хуст)(з поміткою „Зоологічна галерея”).Контактна особа: Шпір Лариса Іванівна, 0685550704.

Вимоги до конкурсних робіт:

· малюнки подаються у зазначений термін;

· до кожної роботи додається етикетка (10x6 см), справа унизу або на зворотній стороні малюнка:

- назва роботи,

- прізвище, ім’я і вік автора,

- техніка виконання,

- повна назва навчального закладу;

- ПІП керівника гуртка;

· формат малюнка – А 2;

· матеріали: гуаш, акварель, воскова крейда.

Розгляду не підлягають роботи, які виконані або надані без дотримання умов конкурсу та вимог до робіт.

Кiлькiсть переглядiв: 44